Як це працює?

1

Знайдіть відповідний курс для вас

Виберіть будь-який курс з нашого каталогу в залежності від ваших інтересів і потреб, а також місця розташування та вартості
2

Запишіться на безкоштовний урок

У деяких курсів є пробні уроки. Зареєструйтесь безкоштовно на пробний урок або залиште заявку, щоб з вами зв’язалися якомога швидше
3

Насолоджуйтесь навчанням

Познайомтеся ближче з обраною школою або вчителем і продовжуйте навчання в приємній для вас обстановці

Недавні відгуки

Валентина
24 Nov 2023, 10:25

Дякую за допомогу у підготовці до здачі IELTS. Викладачі професіонали своєї справи. Заняття завжди були продуктивними. Моя англійська дуже покращилась, що дозволило набрати високий бал.

Подивитися →
Екатерина Никонец
09 Jun 2023, 14:39

Там много хороших отзывов…как хорошо, что негативные можно удалить… правда? Хочу написать свой отзыв о взаимоотношениях с этой «замечательной» школой английского языка. Я и мой сын обучались в филиале данной школы в Ирпене еще с 2021г. У сына был оплачен сразу год обучения, себе оплачивала отдельно несколькими модулями. Претензий к качеству обучения и недоработках уйма, всего и не перечесть. Но рассказать хочу о другом… Как только вы заплатили им деньги, они Вам ничего не должны. Так случилось что 24 февраля 2022г началась война и по объективным причинам работа прекратилась и в этой школе у ребенка остались не пройдённые почти пол года обучение и мои предоплаченные 6 мес. По истечению пол года, когда ситуация нормализовалась в регионе я связалась со школой и хотела дополучить услугу по оплаченным договорам. Они меня уверили что с сентября школа возобновит свою работу. В сентябре меня послали еще не несколько месяцев…и так далее. По итогу заявили, что школа работать не будет и они мне ничего не должны. Если хочу, могу ездить в школу в Киев, что меня абсолютно не устраивает. Уже 2023 год и единственным выходом было обратиться к адвокату! Но теперь они всячески увиливаю от ответственности, затягивают ответы на адвокатские запросы и не горят желанием вернуть мне МОИ деньги, за услугу которую они мне так и НЕ ПРЕДОСТАВИЛИ. Значит СУД! Что из рекомендаций…в нынешнее время каждый день может оказаться последним для одного из их филиалов, а для тех учеников, которые там занимались будет очень сложно вернуть свои не отработанные средства. ТАК ЧТО ЛУЧШЕ НЕ СВЯЗЫВАТЬСЯ С ЭТОЙ ШКОЛОЙ, а выбрать ту, которая выполняет свои обязательства и дорожит репутацией!!!

Подивитися →
Артем Липчанський
18 Mar 2023, 14:41

Навчався школі Speak UP на м. Житомирській 3 роки починав з початкового рівня і аж дійшов до рівня C1. Весь мій цей час навчання в школі був дуже цікавим і продуктивним. Дуже цікава і продуктивна методика навчання. Більш за все в цій школі мені дуже подобаються це - кваліфіковані викладачі і гнучкий розклад занять, де можна самому вибрати час коли йти на уроки. В приміщенні і класах все дуже чисто і охайно. Там є дуже привітливі і доброзичливі менеджери так само як і весь персонал данної школи. В цілому школа Speak UP мені дуже подобається, рекомендую її кожному.

Подивитися →
Матвеев
26 Dec 2022, 17:32

Долго думал, куда пойти на курсы английского, но так и не определился. А тут в EnglishDom много тематических курсов онлайн, ещё и разговорный клуб. Оказалось, ходить никуда не надо, готовлюсь к собеседованию на английском =)

Подивитися →
Вадос
28 Nov 2022, 12:41

Ділюсь досвідом, можливо комусь стане корисно. Минулого року потурбувався необхідністю прорефрешити англійську - потрібна для роботи. Перепробував кілька навчальних платформ і зупинився на englishdom.com- ED Class . Реально дуже зручний інтерфейс, хороші матеріали, відеоблоки, домашні завдання, безкоштовні необмежені спікінг клаби в рамках підписки, непогані викладачі. Є спецкурс "Англійська для IT". Загалом, однозначно можу рекомендувати

Подивитися →
Остапюк Надежда
15 Aug 2022, 10:45

Зараз, коли весь світ просто здригнувся від того, що відбувається на нашій землі, ми починаємо розуміти, що багато бар'єрів між нами та усіма цивілізованими країнами впали. Але! Але в багатьох зараз є бар'єр - це мова! Вивчання мови є нашим пріоритетом зараз. І я дуже радію, що ще в грудні придбала собі курс з англійської в englishdom_school. Бо вже за 2 місяці я стала розмовляти краще, можу тепер висловлювати свої думки, правда, в Польщі люди володіють англійською гірше, ніж в Україні. Я займаюся англійською двічі на тиждень по годині онлайн індивідуально з викладачем. Плюс ми разом використовуємо онлайн платформу, а коли я повторюю уроки, то вже юзаю телефонні додатки.

Подивитися →
Марта Семенова
25 Mar 2022, 11:36

Хорошая школа. Рекомендую. https://englishpapa.ru/

Подивитися →