Як це працює?

1

Знайдіть курс за вашими вподобаннями

Виберіть курс з каталогу в залежності від ваших інтересів і потреб, а також місця розташування та вартості
2

Запишіться на безкоштовний урок

У деяких курсів є пробні уроки. Зареєструйтесь безкоштовно на пробний урок або запишіться в групу
3

Насолоджуйтесь навчанням

Завітайте до школи, познайомтеся з вчителями ближче і продовжуйте навчання в приємній для вас атмосфері

Популярні вчителi

Валентина

Валентина

EN мова DE мова

Недавні відгуки

Юля Жадан
07 Jul 2021, 12:05

I used to teach at Oratorica. That was one of the best places I've worked in!

Подивитися →
Світлана
17 Jun 2021, 16:57

З Englishdom вивчаю англійську мову біля 8 місяців. Користуюся наступними послугами школи: займаюся з викладачем по скайпу, беру участь в "Розмовному клубі", слова вивчаю за допомогою додатку, вивчаю англійську по улюблених піснях, проходжу курси, які мені цікаві:) Дуже подобається новий електронний підручник (перевіряє в онлайні домашні завдання і всі помилки). В процесі вивчення присвоюються різні нагороди, значки, видно власні рейтинги і прогрес. Найбільший плюс - немає прив’язки до міста чи країни (головне, щоб був інтернет:) Дякую команді Englishdom та моїй викладачці Вікторії !!!

Подивитися →
Юлия Хало
20 Apr 2021, 13:09

Месяц назад я решила попробовать изучать английский онлайн. Было непривычно, ведь я много лет ходила к репетитору на дому и привыкла к таким занятиям. Но оказалось, что заниматься онлайн даже лучше. В инглишдоме вся информация сохраняется в цифровом учебнике, я вижу свой прогресс, могу повторять старые уроки и учить новые слова. Еще мне очень понравился мой преподаватель Анастасия. Сначала было непривычно, что мы на протяжении всего занятия говорим на английском, это смущало. Но уже на втором уроке было комфортно. Да и вообще, иногда замечаю, что мыслю на английском. Пока что боюсь посещать разговорные клубы, но думаю, что скоро решусь.

Подивитися →
Tatiana
Tatiana про Oratorica 9.50
06 Jan 2021, 18:09

Очень довольна курсом немецкого, продолжаю учиться! Рекомендую

Подивитися →
Mary Fergieson
09 Dec 2020, 09:08

Ше так весело я ніколи не вчилась як на курсах Hi! Величезне дякую за крутий курс, круту групу! Весною піду на наступний рівень!

Подивитися →
Рома
Рома про Hi School 9.00
15 Nov 2020, 09:20

Не дуже вірю, коли обіцяють всьо і зразу, не повірив, коли обіцяли шо я буду говорити англійською через 3 місяці, і приємно здивований зараз. Не роки, які я вчив в школі і в універі, а реально3 місяці!

Подивитися →
Aliona
Aliona про Yes School 8.75
05 Nov 2020, 08:09

Дякую за ваш підхід до навчання - серіали і фільми то сила, я тепер вже більше розумію английську на слух, а не просто читаю і перекладаю як раніше))

Подивитися →