Green Forest Київ

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
9.06 4 відгуки
Умови навчання
  • Кількість людей в групі до 12
  • сертифікат Да
  • Кількість годин 3 зан. / нед. * 1.5 ч.
Філії Green Forest Київ
Про школу Green Forest Київ

Мрій англійською з Green Forest!
Green Forest - частина найбільшої мережі шкіл англійської мови в Україні.
Гібридний підхід, тисячі студентів, 14 філій, дві потужні програми, новітні методики, сотні додаткових клубів та спецкурсів.
150 професійних викладачів, які пройшли підготовку в Green Forest Teaching Centre by Nadia Diachuk;

 

Офіційний сайт школи

Марія Терзалова
11 Jan 2021, 20:14,

Довго вагалася, які курси англійської мови мені вибрати. І жодного разу не пошкодувала, що пішла власне на Green Forest! Беззаперечно це найкраща школа ангійської мови. Методика викладання на найвищому рівні, побудована на тому, що акцент ставиться на спілкуванні: 2 заняття в тиждень виділені для Communication, а 1 заняття на Grammar. Окрім того присутні Speaking Clubs з носіями англійської мови, що є дуже корисним для вдосконалення розуміння мови. Особливу подяку хочу висловити вчителям : Мар‘яні Фіртці і Юлії Мороз.

Подивитися →
Ксенiя Чернюк
14 Dec 2020, 07:09,

Закінчила рівень starter, продовжую навчання тут же! Дуже задоволена школою, методикою. Мені пощастило як з групою, так і з викладачем. Оля хороший вчитель яка зацікавлена в знаннях студентів, пояснить що не зрозуміло, завжди на зв'язку!!

Подивитися →
Vlad Radchenko
06 Nov 2020, 17:55,

За період навчання англійської мови я спробував не одні курси. Та наразі можу впевнено сказати, що це найкраща школа в якій мені довелося побувати. За свою відносно не велику ціну студентам дається можливість не тільки ходити 3 рази в тиждень на звичайні заняття, а ще й займатися англійської з native спікерами (в моєму випадку була можливість займатися до 5 разів на тиждень). Також можна відзначити гнучкий графік навчання, який можна змінити за 1 хв в мобільному додатку та приємних вчителів.

Подивитися →
Дарья Плохотнюк
18 Jun 2020, 15:57,

Очень хорошая школа! Актуальные темы, интерактивные упражнения, квалифицированные преподаватели - это все о Green Forest! Позвала сюда всех своих друзей, благодарны мне по сей день) Советую!

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 6 перегладів сторінки школи «Green Forest Київ» сьогодні