АнтиШкола Space Deer курси англійської мови

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
9.33 3 відгуки
Філії АнтиШкола Space Deer курси англійської мови
Про школу АнтиШкола Space Deer курси англійської мови

Space Deer - це креативні мовні курси, націлені на отримання та вдосконалення розмовних навичок.

Наша мета - досягнення здатності говорити англійською і розуміти його кожним студентом.

Всі заняття побудовані в інтерактивній формі, сповнені практичних ситуацій і веселих вправ з використанням актуальною лексики від носіїв мови. Викладачі не використовують на занятті українську мову і говорять так швидко і наближено до носіїв мови, що вже через кілька тижнів навчання з ними Ви помітите прогрес в розумінні англійської мови.

Чому АнтіШкола?

У нас немає парт, підручників, нудних домашніх завдань і стандартних уроків. Кожен урок відрізняється своєю унікальністю і не схожий на попередній.

Випускний ж буде не у вигляді тестів або завдань, а тридцятихвилинної бесіди з носієм мови з Великобританії, США, Канади або Австралії, на підставі якої ви самі зможете відчути досягнутий результат.

Space Deer готує до життя, а не до іспитів!

Офіційний сайт школи

Ekaterina Litvinova
10 Jan 2021, 07:06,

Была 16.04.19 на тесте уровня английского. я очень плохо отношусь к нажиму купить прямо сегодня и прямо сейчас программу на пол года. НО я была очень приятно удивлена подходом, скоростью и легкостью общения. еще на занятиях не была, но есть только позитивные мысли и однозначно выберу именно Space Deer. Большое спасибо за сервис!

Подивитися →
Артем
Артем 9.25
15 Jul 2020, 10:08,

Мэри очень классно ведет уроки, быстро уходит страх разговора, школа себя так и позиционирует - что убирает барьер, буквально за 2-3 недели народ уже не так боится сказать предложение) Методика немножко своеобразная, упор больше на разговорный, грамматику при наличии мотивации можно подтягивать и самому, но она тоже есть. Постоянно идет работа над словарным запасом. Никаких унылых парт, только мешки, только хардкор! Есть своя группа в Телеграм, общение с администратором тоже через Телегу)

Подивитися →
Николай Ясько
05 Jan 2020, 01:06,

Был на нескольких занятиях. Из плюсов: на занятиях много говорим, все задания вовлекают. Очень структурный урок, все слова выводяться на проекторе, материал после каждого урока предоставляется в личном кабинете. Есть объсяняющие доп. видео и задания, хороший педагог. Нравится что полностью урок идет на английском, от начала до конца, погружаешься. Минусов пока не было.

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 13 перегладів сторінки школи «АнтиШкола Space Deer курси англійської мови» сьогодні