Easy School UA

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
9.35 5 відгуків
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 4-12
  • сертифікат Да
  • Уроки з носієм мови Да
Філії Easy School UA
Про школу Easy School UA

Easy School - незвичайна школа. Це не просто мовні курси, не просто організація.

Easy School - це, в першу чергу, люди - захоплені, цілеспрямовані, неординарні, невтомні шукачі, люблячі вчитися і не зупиняються на досягнутому. Це команда однодумців, які об'єдналися навколо спільної ідеї і великої спільної мети, яку просто неможливо досягти поодинці.

Easy School навчає англійської по своїй авторській методиці "edutainment" - розважальне освіту. Всі уроки побудовані за принципом гейміфікації і занурення, а матеріал пояснюється максимально доступною мовою через образи, асоціації та історії. Програма кожного рівня вибудувана послідовно і нові знання, отримані на уроках, системно опрацьовуються і тренуються на самих заняттях, що дозволяє закріпити пройдений матеріал.

Програма кожного рівня поділена на підрівні, за підсумками яких здається міжрівневий тест, а наприкінці курсу - підсумковий іспит, що дозволяє відстежити прогрес та надолужити слабкі місця.

Ми розробили окремі програми і підходи до навчання для трьох вікових груп: діти (7-12 років), підлітки (12-16 років), дорослі (17-99 років). Кожна з програм відповідає особливостям сприйняття і запам'ятовування інформації в різному віці, а також враховує інтереси студентів кожного віку. Ми ведемо заняття за розробленими в нашій школі підручниками, що дозволяє зручно систематизувати матеріал, крім того, кожен підручник має певний сюжет і персонажів, що дозволяє зробити процес навчання ще більш привабливим. Всі матеріали до уроків надаються також в електронному вигляді для зручності студентів.

Офіційний сайт школи

Ирина Радченко
30 Aug 2021, 13:49,

Занималась год, всё нравилось, но пришлось переехать. Атмосфера на уроках очень позитивная и дружелюбная, всегда можно пошутить, но при этом невероятное количество новой и интересной информации. Буду продолжать учить английский и дальше , спасибо замечательному учителю Джейн)

Подивитися →
Данилов Дмитрий
30 Aug 2021, 13:41,

За год учебы очень сильно повысил свои знания. Хорошие преподаватели с высоким уровнем знаний. Качественно составленные программы. Советую!

Подивитися →
Світлана Галата
15 Feb 2021, 10:04,

Була на пробному уроці і першому занятті. Методика цікава, уроки проходять весело і динамічно. З мінусів: шрифт на аркушах з завданнями надто дрібний і блідий. Прочитати ребус на першому уроці не вдалося )))) Адміністрація працює чітко, офіс дуже хороший. Окремий респект викладачеві Miley за чудове володіння українською мовою.

Подивитися →
Наталья Машина
17 Nov 2020, 16:17,

Это идеальный вариант школы для тех,кто совмещает работу и учебу,причем,если английский последний раз ты учил в школе. В моем случае-это больше 35 лет назад. Доступность изложения материала,насыщенные уроки,много практики и профессионализм преподавателя-это залог Вашего успеха в изучении языка в нашей школе. Терпение ,внимание к каждому студенту,желание передать знания и бесконечный позитив- это про нашего учителя. Спасибо всем,кто работает для нас в школе. Всем рекомендую!

Подивитися →
Pasha Bunda
02 Nov 2020, 20:43,

В Easy School мои знания английского намного повысились идеальное соотношение цены и качества опытные преподаватели все просто и доступно всем рекомендую)

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 9 перегладів сторінки школи «Easy School UA» сьогодні