Як це працює?

1

Знайдіть відповідний курс для вас

Виберіть будь-який курс з нашого каталогу в залежності від ваших інтересів і потреб, а також місця розташування та вартості
2

Запишіться на безкоштовний урок

У деяких курсів є пробні уроки. Зареєструйтесь безкоштовно на пробний урок або залиште заявку, щоб з вами зв’язалися якомога швидше
3

Насолоджуйтесь навчанням

Познайомтеся ближче з обраною школою або вчителем і продовжуйте навчання в приємній для вас обстановці

Популярні вчителi

Тетяна Ковалюк

Тетяна Ковалюк

Англійська мова, Німецька мова, Українська мова, Польська мова

Недавні відгуки

Светлана П.
05 Jan 2021, 16:58

Мне очень нравится методика. Сын с удовольствием ходит в эту школу и результат скажу я вам виден невооруженным взглядом.

Подивитися →
Iuliana
Iuliana про Linguaworld 8.50
06 Dec 2020, 19:08

Дуже крута школа, невелика, вле така сімейна - те, чого реально не вистачає мережах шкіл де губиться душа. Відчуваєш шо твій вчитель приділяє максимум уваги в групі і навіть готує для тебе окремі завдання бо знає які слова мені потрібні - це дуже мило) Дякую!

Подивитися →
Galina B
Galina B про Linguaworld 9.00
07 Oct 2020, 11:04

Я влюбилась в школу ше коли прийшла на тестування - мені приділили увагу декілька вчителів, поцікавились для чого мені англійська, підтримали і дали рекомендаціі як вчити самій навіть якшо не залишусь в них вчитись - звичайно з таким ставленням я продовжую вчитись в Linguaworld  і жодного разу не пожалкувала!

Подивитися →
Aliona
06 Oct 2020, 08:14

Заволена навчанням, продовжую вчитись!

Подивитися →
Светлана Медведева
13 Apr 2020, 19:21

Наш преподаватель Ольга. Мы очень довольны Ольгой, ребенок с удовольствием идет на занятия. Ольга интересно проводит занятия и стимулирует деток активно включаться в учебный процесс. Ольга профессиональный преподаватель, в меру строгий. Она может держать концентрацию внимания деток в течение всего урока. Мы очень довольны, т.к. дочка часто рассказывает бабушкам о своих занятиях и что она нового там узнала.

Подивитися →