Як це працює?

1

Знайдіть відповідний курс для вас

Виберіть будь-який курс з нашого каталогу в залежності від ваших інтересів і потреб, а також місця розташування та вартості
2

Запишіться на безкоштовний урок

У деяких курсів є пробні уроки. Зареєструйтесь безкоштовно на пробний урок або залиште заявку, щоб з вами зв’язалися якомога швидше
3

Насолоджуйтесь навчанням

Познайомтеся ближче з обраною школою або вчителем і продовжуйте навчання в приємній для вас обстановці

Недавні відгуки

Светлана П.
05 Jan 2021, 16:58

Мне очень нравится методика. Сын с удовольствием ходит в эту школу и результат скажу я вам виден невооруженным взглядом.

Подивитися →
Рома
Рома про Americana 9.75
20 Dec 2020, 16:03

Чудовий підхід до вивчення мови. Приємні й кваліфіковані викладачі. Саме головне, що кожне заняття є спілкування з носієм мови.

Подивитися →
Наталия
Наталия про Americana 10.00
03 Nov 2020, 20:15

Місце, де працюють відмінні фахівці своєї справи, які вміють створити приємну та затишну атмосферу для навчання. Кожне заняття особливе й цікаве по-своєму. Саме тут вивчення англійської мови, яке завжди здавалось для мене неможливою, недосяжною ціллю, стало легким, невимушеним хобі від якого отримуєш внутрішню насолоду та неабияку користь для свого майбутнього.

Подивитися →
Светлана Медведева
13 Apr 2020, 19:21

Наш преподаватель Ольга. Мы очень довольны Ольгой, ребенок с удовольствием идет на занятия. Ольга интересно проводит занятия и стимулирует деток активно включаться в учебный процесс. Ольга профессиональный преподаватель, в меру строгий. Она может держать концентрацию внимания деток в течение всего урока. Мы очень довольны, т.к. дочка часто рассказывает бабушкам о своих занятиях и что она нового там узнала.

Подивитися →