London School of English

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
0.00 0 відгуків
Умови навчання
  • Кількість людей в групі до 15
  • Уроки з носієм мови Да
  • сертифікат Да
  • розмовний клуб Да
Філії London School of English
Про школу London School of English

Про школу London School of English
The London School of English Group (LSE, Лондонська школа англійської мови) - це група шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою, для якої головне - якість і результат. LSE Group налічує 4 школи в Києві і 3 - в Одесі.
Школи LSE є лідером освітнього ринку України з 1996 року. Всі бажаючі можуть пройти безкоштовне вступне тестування в офісах шкіл і отримати консультацію по оптимальному вибору курсу англійської мови, будь то курс загального або розмовної англійської, або курс підготовки до міжнародних мовних іспитів.
Кожен слухач наших курсів може бути впевнений у високій якості і результативності навчання, адже завдання нашої дипломованою і досвідченої команди - навчити вас і ваших дітей думати і говорити англійською мовою, як рідною!

Офіційний сайт школи

Татьяна
16 Sep 2020, 16:03,

Благодаря курсам английского я обрела уверенность при общении на английском языке. Также мне очень нравится, что преподаватели грамотно и доступно объясняют грамматику английского языка, которая до этого была очень сложной темой для меня.

Подивитися →
Оля Р.
05 Jul 2020, 22:03,

В Лондонской школе я прошла курс подготовки к ЗНО. Это мне очень помогло успешно сдать экзамен ЗНО по английскому языку — на 198 баллов! Сама я точно не смогла бы так хорошо подготовиться. Я разобралась в грамматике, увеличила словарный запас, научилась лучше понимать на слух английскую речь. У нас был очень внимательный преподаватель, и мы с ним делали много тестовых заданий. После такого курса я совершенно не боялась сдавать ЗНО, в отличие от моих одноклассников!

Подивитися →
Андрей В.
11 May 2020, 18:02,

Благодаря LSE я отлично подготовился к экзамену IELTS и сдал его! А теперь я поступил в London School of Economics! Я осуществил свою мечту — теперь я буду учиться в Англии!

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 5 перегладів сторінки школи «London School of English» сьогодні