Як працює Guidelang

Як зареєструвати школу чи профіль викладача?

Якщо Ви представляєте школу або є приватним викладачем, Ви можете безкоштовно розмістити інформацію про себе. Для цього необхідно заповнити анкету нижче:

https://forms.gle/VzanqQ7DtMd3DSSR7 

Для того, щоб учні могли побачити повну інформацію про школу, вкажіть в описі, чим ви відрізняєтесь від інших шкіл, поділіться досягненнями ваших учнів та кваліфікацією своїх викладачів. Зверніть увагу на якість фотографій, покажіть за допомогою фотографій сильні сторони школи.

Ми зв'яжемося з вами протягом 2-х робочих днів та надамо пароль доступу до вашої сторінки: ви зможете бачити свої заявки від нових учнів та змінювати статус клієнтів. Повідомлення про нові заявки також надсилатимуться на електронну пошту школи, вказану у вашому профілі.

Як змінити інформацію у профілі?

В даний час тільки адміністратор сайту Guidelang може оновлювати інформацію про школи або вчителів. Якщо Ви бажаєте внести будь-які зміни до інформації, будь ласка, заповніть форму, зазначену у попередньому питанні, або напишіть нам безпосередньо на адресу електронної пошти info@guidelang.com.ua

Як отримати заявки?

Ви можете отримати заявки на безкоштовний урок або дзвінок. Ми рекомендуємо проводити безкоштовні уроки для потенційних учнів (навіть, якщо у вас немає такої опції, створіть її для користувачів Guidelang). Адже якщо ви вказуєте у своєму профілі можливість безкоштовного пробного уроку, на вашій сторінці стає доступним вікно для замовлення безкоштовного уроку і функція «зателефонуйте мені», що збільшує ймовірність контакту клієнта з вами.

Як тільки користувач надсилає запит на безкоштовний урок або «зателефонуйте мені», на офіційну пошту школи/викладача надходить лист із темою «Нова заявка». Ви зможете побачити контакти потенційного клієнта на панелі адміністратора. Рекомендуємо передзвонити якнайшвидше, щоб не проґавити клієнта.

Після розмови вам слід змінити статус клієнта на «зателефонували, чекаємо в школі» в адміністративній панелі. Після того, як учень відвідає безкоштовне заняття, поміняйте його статус на «урок» - чому це дуже важливо, дивіться в наступному пункті.

Як стати топ-школою у своєму місті?

Для того, щоб вас побачило якнайбільше потенційних клієнтів, важливо потрапити до перших шкіл у списку, адже ми всі знаємо, що до останньої сторінки ніхто не гортає, і клієнти навіть не зможуть дізнатися про вас.

Якщо ви хочете стати найкращою школою або довіреним учителем, вам допоможуть хороші оцінки та відгуки учнів вашої школи або учнів, які пройшли безкоштовний урок на платформі Guidelang.

Як працюють рецензії?

Після того як учень зареєструється та відвідає безкоштовний урок, ви повинні змінити статус клієнта на «Було на уроці». Тоді клієнту автоматично надходить лист із проханням поставити оцінку школі та відгук. Оцінка заснована на 4 пунктах: викладач, методика навчання, навчальний клас (офіс), сервіс. Для кожного пункту максимальний бал 10 і обчислюється середнє арифметичне цих чотирьох значень.

Враховуються всі бали студентів - їхнє середнє арифметичне та є вашим рейтингом на Guidelang. Чим вищий рейтинг, тим вищий у списку. Користувачі, які не відвідували пробний урок у вашій школі, також можуть залишати відгуки та оцінки. Якщо ви надаєте перевагу тому, щоб в рейтинг враховувалися тільки відгуки учнів, які зареєструвалися у вашу школу через Guidelang, дайте нам знати, і ми відключимо облік у рейтинг балів інших користувачів.

Якщо ж у шкіл однакове значення рейтингу, то вище буде школа з великою кількістю відгуків.

Щоб просувати свій профіль швидше, рекомендуємо придбати пакет «ТОП», ви одразу потрапите у топ у своєму місті, навіть якщо ваш рейтинг нижчий, ніж у інших. Таким чином ви стаєте поза конкуренцією. Вартість пакету “ТОП” для вашого міста ви можете дізнатися у документі “Як залучати нових клієнтів” або, зв'язавшись із нами.