Як працює Guidelang

Як зареєструвати школу або профіль викладача?

Якщо ви представляєте школу або ви приватний викладач, ви можете безкоштовно розмістити інформацію про себе. Для цього потрібно заповнити інформацію. 

Для шкiл iноземних мов:

https://forms.gle/hxwbKo1Dz4sWGXYc8 

Для викладачiв:

https://forms.gle/WpLYA6RF8B3mWsmQ7 

 

Ми зв'яжемося з вами протягом 2-х робочих днів і надамо пароль доступу до вашої сторінки: ви зможете бачити свої заявки від нових учнів і міняти статус клієнтів. Повідомлення про нові заявки будуть вам також приходити на пошту школи, яка вказана у вашому профілі.

Як отримувати заявки?

Для того, щоб учні могли побачити повну інформацію про школу, вкажіть в описі, чим ви відрізняєтеся від інших шкіл, поділіться досягненнями ваших учнів і кваліфікацією своїх викладачів. Зверніть увагу на якість ваших фотографій, покажіть за допомогою фотографій сильні сторони школи. Ми рекомендуємо вам проводити безкоштовні уроки для потенційних учнів (навіть, якщо у вас немає такої опції, створіть її для користувачів Guidelang). Адже якщо ви вказуєте в своєму профілі можливість безкоштовного пробного уроку, на вашій сторінці стає доступним віконце для замовлення безкоштовного уроку і функція «передзвоніть мені», що в рази збільшує ймовірність контакту клієнта з вами. Як тільки користувач відправляє запит на безкоштовний урок або «передзвоніть», на офіційну пошту вашої школи приходить лист з темою «Нова заявка», зайшовши в адміністративну панель, ви бачите контакти потенційного клієнта. Рекомендуємо передзвонити протягом півгодини, щоб не втратити клієнта. Після розмови вам слід поміняти статус клієнта на «зателефонували, очікуємо в школі» в адміністративній панелі. Після того, як учень відвідає безкоштовне заняття, поміняйте його статус на «був на уроці» - чому це дуже важливо, дивіться в наступному пункті. 

 

Як стати топ-школою в своєму місті?

Для того, щоб вас побачили якомога більше потенційних клієнтів, важливо потрапити в перші школи в списку, адже ми всі знаємо, що до останньої сторінки ніхто гортати не стане, і клієнти навіть не зможуть дізнатися про вас. Для того, щоб підніматися все вище в списку шкіл в вашому місті, вкажіть, що у вас є опція відвідування безкоштовного уроку (як згадувалося вище, ви можете створити таку можливість для клієнтів Guidelang). Коли учень зареєструється і відвідає безкоштовний урок, ви міняєте статус клієнта на «був на уроці», тоді клієнту автоматично приходить лист з проханням поставити оцінку школі і відгук, оцінка складається на підставі 4 пунктів: викладач, методика навчання, навчальний клас (офіс), сервіс. Для кожного пункту максимальний бал 10 і вираховується середнє арифметичне цих чотирьох значень. Бали всіх учнів враховуються - їх середнє арифметичне і є вашим рейтингом на Guidelang. Чим вищим буде ваш рейтинг, тим вище ви в списку. Користувачі, які не були на пробному уроці в вашій школі, теж можуть залишати відгуки та оцінки в разі, якщо ви хочете, щоб вони були враховані в рейтинг. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб в рейтинг враховувалися тільки відгуки учнів, які зареєструвалися в вашу школу через Guidelang, дайте нам знати, і ми відключимо врахування в рейтинг балів інших користувачів. Якщо ж у шкіл однакове значення рейтингу, то вищою буде школа з більшою кількістю відгуків. Таким чином стати топ-школою в вашому місті вам допоможуть високі бали, які залишили студенти, які відвідали безкоштовний урок у вашій школі.

 

Щоб просувати свою школу швидше рекомендуємо придбати пакет "ТОП", ви відразу потрапите в топ в своєму місті, навіть якщо рейтинг вашої школи нижче, ніж у інших. Таким чином ви стаєте поза конкуренцією. Вартість пакету "ТОП" для вашого міста ви можете побачити в документі "Як залучати нових клієнтів" або просто напишіть нам.