Як це працює?

1

Знайдіть відповідний курс для вас

Виберіть будь-який курс з нашого каталогу в залежності від ваших інтересів і потреб, а також місця розташування та вартості
2

Запишіться на безкоштовний урок

У деяких курсів є пробні уроки. Зареєструйтесь безкоштовно на пробний урок або залиште заявку, щоб з вами зв’язалися якомога швидше
3

Насолоджуйтесь навчанням

Познайомтеся ближче з обраною школою або вчителем і продовжуйте навчання в приємній для вас обстановці

Недавні відгуки

Светлана П.
05 Jan 2021, 16:58

Мне очень нравится методика. Сын с удовольствием ходит в эту школу и результат скажу я вам виден невооруженным взглядом.

Подивитися →
Ігор М.
Ігор М. про Lets Talk 8.75
11 Dec 2020, 14:50

Іванка викладач для тих, кому нудно просто сухо вчити матеріал. На заняттях підібрані цікаві тексти, тести на комп’ютері. На заняттях не понудьгуєш.

Подивитися →
Руслана
05 Nov 2020, 11:07

Підхід до дітей у вчителя і адміністрації підкупили мене зразу, а коли моя донька після кожного уроку прибігає щаслива і з захватом розказує мені, що робили на уроці, то я розумію, що ми знайшли курси, якими я задоволена повністю. Зараз готуємося до екзамену Кембрідж і побачимо результати, шо вивчили за пів року))

Подивитися →
Aliona
06 Oct 2020, 08:14

Заволена навчанням, продовжую вчитись!

Подивитися →
Надія Студентка
05 Aug 2020, 15:50

Іванна дуже хороший вчитель. До кожного учня має підхід, вміє доступно пояснити тему

Подивитися →
Светлана Медведева
13 Apr 2020, 19:21

Наш преподаватель Ольга. Мы очень довольны Ольгой, ребенок с удовольствием идет на занятия. Ольга интересно проводит занятия и стимулирует деток активно включаться в учебный процесс. Ольга профессиональный преподаватель, в меру строгий. Она может держать концентрацию внимания деток в течение всего урока. Мы очень довольны, т.к. дочка часто рассказывает бабушкам о своих занятиях и что она нового там узнала.

Подивитися →