Як це працює?

1

Знайдіть відповідний курс для вас

Виберіть будь-який курс з нашого каталогу в залежності від ваших інтересів і потреб, а також місця розташування та вартості
2

Запишіться на безкоштовний урок

У деяких курсів є пробні уроки. Зареєструйтесь безкоштовно на пробний урок або залиште заявку, щоб з вами зв’язалися якомога швидше
3

Насолоджуйтесь навчанням

Познайомтеся ближче з обраною школою або вчителем і продовжуйте навчання в приємній для вас обстановці

Недавні відгуки

Марта Семенова
25 Mar 2022, 11:36

Хорошая школа. Рекомендую. https://englishpapa.ru/

Подивитися →
Ирина Радченко
30 Aug 2021, 13:49

Занималась год, всё нравилось, но пришлось переехать. Атмосфера на уроках очень позитивная и дружелюбная, всегда можно пошутить, но при этом невероятное количество новой и интересной информации. Буду продолжать учить английский и дальше , спасибо замечательному учителю Джейн)

Подивитися →
Данилов Дмитрий
30 Aug 2021, 13:41

За год учебы очень сильно повысил свои знания. Хорошие преподаватели с высоким уровнем знаний. Качественно составленные программы. Советую!

Подивитися →
Марія
19 Jun 2021, 23:21

Дуже рада шо маю змогу навчатись в такій сучасній школі! Вдячна викладачам та привітним адміністраторам!

Подивитися →
Світлана
17 Jun 2021, 16:57

З Englishdom вивчаю англійську мову біля 8 місяців. Користуюся наступними послугами школи: займаюся з викладачем по скайпу, беру участь в "Розмовному клубі", слова вивчаю за допомогою додатку, вивчаю англійську по улюблених піснях, проходжу курси, які мені цікаві:) Дуже подобається новий електронний підручник (перевіряє в онлайні домашні завдання і всі помилки). В процесі вивчення присвоюються різні нагороди, значки, видно власні рейтинги і прогрес. Найбільший плюс - немає прив’язки до міста чи країни (головне, щоб був інтернет:) Дякую команді Englishdom та моїй викладачці Вікторії !!!

Подивитися →
Andrei
Andrei про English Monsters 9.75
16 Jun 2021, 09:46

Подивитися →