First Foreign Language Center

Школа іноземних мов
Онлайн навчання
9.00 1 відгук
Умови навчання
  • Кількість людей в групі до 8
  • сертифікат Да
  • Кількість годин до 72
Філії First Foreign Language Center
Про школу First Foreign Language Center

Перший Центр іноземних мов заснований в 1993 році. На даний момент навчальний заклад працює за такими напрямками: навчання іноземним мовам, підготовка до мовних, шкільних, випускних, міжнародних іспитів з подальшою їх здачею, розповсюдження методичної, навчальної, художньої літератури з англійської та німецької мов різної тематики, додаткових аудіо та відео матеріалів.
Крім головного офісу Перший центр іноземних мов має ще 4 представництва. Ми проводимо групові заняття, а також індивідуальні уроки з англійської та німецької мов. Всі викладачі центру мають сертифікати, видані Кембриджським університетом, які є документальним підтвердженням високого рівня володіння методикою навчання іноземної мови за загальноєвропейськими стандартами.
З 2007 року Перший Центр іноземних мов отримав права на організацію і проведення Кембриджських екзаменів. Такі іспити розроблені для різних вікових груп і задовольняють різні цільові потреби (підтвердження володіння мовою для навчання, роботи, ведення бізнесу, подорожей закордоном). Кембриджські іспити дозволяють незалежно визначити рівень знання англійської мови, підтвердити його сертифікатами міжнародного зразка, але, крім цього, вони ще дуже цікаві за змістом, тому навіть діти з 6 років із задоволенням здають їх.

Офіційний сайт школи

Татьяна
31 Mar 2021, 08:24,

Мой сын подготовился к ЗНО за полгода, сдал хорошо, я довольна. Рекомендую школу!

Подивитися →
Йде набір до групи в інших мовних школах
  • 8 перегладів сторінки школи «First Foreign Language Center » сьогодні