Prime Time

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
9.00 2 відгуки
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 3-6 человек
  • сертифікат Да
  • розмовний клуб Да
Філії Prime Time
Про школу Prime Time

Кращі курси для тих, хто хоче знати англійську.
Ефективно. Цікаво. Просто. - Приєднуйтесь!
Курси Prime Time в Миколаєві - це кращі курси англійської в Миколаєві. Ви запитаєте "чому"? - Все дуже просто! Сьогодні багато методик, але як знайти підхід до кожного, щоб людина заговорила вільно?
    Ми знаємо як це зробити! Розмовна практика і "золоті правила" - це наш секрет! Ви зможете самі переконатися, коли відвідаєте перше пробне заняття.
    У нашому центрі рівень групи підбирається для вашого рівня навичок, щоб розвивати їх. Якщо ви починаєте "з нуля" - це не страшно. Гірше залишатися на одному місці і не спробувати. Багато наших студентів зв'язали свою подальшу кар'єру і життя з англійською мовою, після курсу в нашій школі.
   Якщо ви плануєте підвищити рівень розмовної або ділової англійської, підготуватися до іспитів, для кожної мети можна підібрати відповідне рішення. Крім розмовних курсів, ми пропонуємо академічні програми, які дають грунтовну базу граматики, словникового запасу, необхідну для іспитів.

Офіційний сайт школи

Олег Филиппов
01 Feb 2021, 10:50,

Дуже сподобалися курси. Проходив розмовний курс, все чітко та послідовно. Вчителі дуже уважні та мають досвід у своїй справі, це помітно. Для кожного є особий підхід, в чому переконався під час моїх занять.

Подивитися →
Ващенко Ангелина
11 Nov 2020, 14:48,

искала для сына хорошие курсы и очень рада, что попала в Prime Time. С первых занятий сыну очень понравилось заниматься. Британские программы помогают подтянуть грамматику и разговорный язык. Спасибо!))

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 2 перегладів сторінки школи «Prime Time» сьогодні