Hello English

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
8.25 1 відгук
Про Hello English

Hello English - центр вивчення англійської мови в Житомире запрошує дітей, підлітків та дорослих . Власні навчальні програми для учнів різного віку і різного рівня знань, креативний підхід, максимум розмовного мовлення,професіоналізм , лояльна ціна і розташування в самому центрі міста - все це центр Hello English.

Наша місія :

Ми справді любимо те, що ми робимо. Ми захопленні англійською мовою і намагаємось знайти творчий, креативний, абсолютно унікальний метод навчання, який дійсно працює! Нам дійсно подобається англійська мова за її універсальність і лаконічність, і ми щиро віримо, що ви розділете нашу симпатію і навчитесь говорити, думати , активно користуватись англійською мовою!

Наші цілі :

На кожному етапі навчання ми визначаємо конкретні цілі для викладача і студента: які навички потрібно здобути, яким активним словником потрібно оволодіти, який має бути рівень розмовного мовлення в кінці кожного етапу. У нас абсолютно індивідуальний підхід до кожного учня! Кожне заняття - це робота на максимальний результ!

 

Офіційний сайт школи

http://helloenglish.com.ua
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 2 перегладів сторінки школи «Hello English» сьогодні