Відгуки студентів про курси іноземних мов у місті Рівне

Тут представлені відгуки студентів про мовні курси в Рівне. Оцінки, виставлені якістю методики навчання, а також рекомендації студентів, які вже побували на курсі, допоможуть вам зробити правильний вибір!
Відгуки 6
Светлана П.
05 Jan 2021, 16:58,

Мне очень нравится методика. Сын с удовольствием ходит в эту школу и результат скажу я вам виден невооруженным взглядом.

Подивитися →
Ігор М.
Ігор М. про Lets Talk 8.75
11 Dec 2020, 14:50,

Іванка викладач для тих, кому нудно просто сухо вчити матеріал. На заняттях підібрані цікаві тексти, тести на комп’ютері. На заняттях не понудьгуєш.

Подивитися →
Руслана
05 Nov 2020, 11:07,

Підхід до дітей у вчителя і адміністрації підкупили мене зразу, а коли моя донька після кожного уроку прибігає щаслива і з захватом розказує мені, що робили на уроці, то я розумію, що ми знайшли курси, якими я задоволена повністю. Зараз готуємося до екзамену Кембрідж і побачимо результати, шо вивчили за пів року))

Подивитися →
Aliona
06 Oct 2020, 08:14,

Заволена навчанням, продовжую вчитись!

Подивитися →
Надія Студентка
05 Aug 2020, 15:50,

Іванна дуже хороший вчитель. До кожного учня має підхід, вміє доступно пояснити тему

Подивитися →
Светлана Медведева
13 Apr 2020, 19:21,

Наш преподаватель Ольга. Мы очень довольны Ольгой, ребенок с удовольствием идет на занятия. Ольга интересно проводит занятия и стимулирует деток активно включаться в учебный процесс. Ольга профессиональный преподаватель, в меру строгий. Она может держать концентрацию внимания деток в течение всего урока. Мы очень довольны, т.к. дочка часто рассказывает бабушкам о своих занятиях и что она нового там узнала.

Подивитися →
Йде набір до групи в інших мовних школах
  • Вже 87 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua