Helen Doron English

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
9.63 2 відгуки
Умови навчання
  • Кількість людей в групі до 8
  • відновлення уроків Есть
Філії Helen Doron English
Про школу Helen Doron English

Навчальний центр "Англійська Хелен Дорон" в історичній частині Одеси (в центрі міста) вчить дітей від 3-х місяців і підлітків до 19 років англійською мовою з 2005 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей в 36 країнах світу.
Наш сучасний, комфортний навчальний центр оснащений наочними матеріалами, новітнім обладнанням як для підлітків, так і для дітей; великою кількістю іграшок. Заняття проходять в невимушеній атмосфері, діти не сидять за партами, а зручно розміщуються в колі друзів на килимі.
Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови в навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії. Під час шкільних канікул ми практикуємо англійська в міських таборах або на море.
Чому працює наша методика?
Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природним, як і рідна мова. З раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти його ще до того, як вони почнуть читати і писати, - так само, як на їхній рідній мові.
На заняттях говорять англійською мовою. Під керівництвом професійного викладача через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику; дітям і підліткам подобається вивчати англійську мову.

Офіційний сайт школи

Светлана П.
05 Jan 2021, 16:58,

Мне очень нравится методика. Сын с удовольствием ходит в эту школу и результат скажу я вам виден невооруженным взглядом.

Подивитися →
Светлана Медведева
13 Apr 2020, 19:21,

Наш преподаватель Ольга. Мы очень довольны Ольгой, ребенок с удовольствием идет на занятия. Ольга интересно проводит занятия и стимулирует деток активно включаться в учебный процесс. Ольга профессиональный преподаватель, в меру строгий. Она может держать концентрацию внимания деток в течение всего урока. Мы очень довольны, т.к. дочка часто рассказывает бабушкам о своих занятиях и что она нового там узнала.

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 19 перегладів сторінки школи «Helen Doron English» сьогодні