Start Today

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
8.75 1 відгук
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 5-8
  • Кількість людей в групі 3-5
Філії Start Today
Про школу Start Today

КУРСИ ВІД НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ START TODAY

Є приказка, що стикаючись з незнайомим мовою ви повертаєтеся в дитинство, коли і рідна мова була вам чужим. Вивчаючи мови - ви відкриваєте новий світ, купуйте новими знайомствами і отримуєте незабутні враження. Розвивайтеся разом з нами в компанії однодумців і під керівництвом фахівця. Наші мовні курси працюють в таких напрямках: англійська, німецька, польська, італійська, турецька мови, іврит, а так же англійську мову для моряків.

 

Якісна підготовка - запорука отримання блискучих результатів. Підрозділ підготовки до іспитів у навчальному центрі Start Today створено спеціально для тих, хто бажає на відмінно здати ЗНО, ДПА та численні міжнародні іспити. Англійська мова - TOEFL, IELTS, FCE, Marlins Test; Німецька мова - Goethe-Institut, Test DAF; Польська мова - підготовка на Карту поляка. По вашому запиту буде розроблена програма підготовки до будь-якого іншого внутрішнього або міжнародного екзамену.

Офіційний сайт школи

Людмила H.
08 Apr 2021, 17:12,

Первый урок был для меня стрессом - столько английского я за все годы школы не слышала)))) Сейчас уже привыкаю, надеюсь, все получится. Главное Start)))

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 5 перегладів сторінки школи «Start Today» сьогодні