UMBRELLA

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
9.00 2 відгуки
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 6
  • сертифікат Да
Філії UMBRELLA
Про школу UMBRELLA

UMBRELLA - це команда енергійних та творчих особистостей, людей сумлінних та відданих своїй справі,тому кожне заняття насичене цікавими вправами та дискусіями. Для того, щоб Ви звикали до живого спілкування вже з першого заняття, всі вони, незалежно від рівня чи віку студента, проводяться виключно іноземною мовою.
Головним для нас – є ваш комфорт. Ми пропонуємо вам обрати той вид проведення занять, який буде відповідати вашим вимогам. Це можуть бути індивідуальні заняття – час та дні проведення яких ви обираєте самостійно або заняття в групі зі сталим графіком. Нехай вас не лякає слово «група». Група в студії іноземних мов «Umbrella» - це не 20 і не 30 студентів, а всього 6. Крім того розпочинає група роботу вже з 3-ма, а в окремих випадках, і з 2-ма студентами, тому вам не треба чекати півроку, щоб набути бажані знання. Важливим також є те, що набір у групи є безперервним процесом.
Ми не даємо обіцянок щодо строків досягнення вами певного рівня, але ми гарантуємо, що наша робота і ваше бажання приведуть вас до моменту, коли спілкуючись, ви навіть не помітите, що робите це іноземною мовою!

Офіційний сайт школи

Відгуки 2
Залишити відгук можна тільки після реєстрації за допомогою пошти або Facebook Залишити свій відгук
Bohdana Nutskovska
07 Jan 2021, 21:53,

Про школу дізналась від подруг, які мега задоволені навчанням, тому ми теж в Umbrella привели і свого синочка. Хочу зазначити, що йому дуже подобається навчання, заняття цікаві та пізнавальні.

Подивитися →
Стаднік Руслана
09 Sep 2020, 14:52,

Моя донечка вже другий рік навчається у цій школі. Рекомендую усім, тому що курси навчання проводять кваліфіковані викладачі, дуже цікаві заняття, дитина йде на навчання із задоволенням, а також видно результат навчань. Планую наступного навчального року, щоб і молодша дитина вивчала англійську мову у цій школі.

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок з допомогою каталогу guidelang.com.ua
  • 9 перегладів сторінки школи «UMBRELLA» сьогодні