LIBERTY

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
9.25 2 відгуки
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 3 - 8
  • сертифікат Да
  • Кількість годин 30
Філії LIBERTY
Про школу LIBERTY

Мовна школа LIBERTY була створена у Львові в червні 2005 року як окремий підрозділ від польської англомовної школи з одноіменною назвою (рік заснування 1999), що використовує для вивчення англійської мови прямий метод навчання (а саме Direct Method та Callan Method). За останнє десятиліття прямі методи вивчення іноземних мов здобули велику популярність по всьому світу, що дало змогу поширювати їх в країнах східної Європи, зокрема і в Україні.
Назва школи була вибрана не випадково. 'Liberty' перекладається на українську як 'свобода'. В даному випадку це вільне вивчення мови в будь-який час, в будь-якому місці, для людей будь-якого віку і статусу.
Велику увагу керівництво школи приділяє персоналу. Наші викладачі - це молоді талановиті люди, які відбираються не лише за наявною кваліфікацією, але й за особистими даними. Щорічно нашими польськими колегами проводяться навчання та конференції для молодих спеціалістів та випускників вузів.

Офіційний сайт школи

Наталя Сало
13 Jan 2021, 20:10,

Хочете підвищити свій рівень знань з англійської мови, раджу це зробити у мовній школі "Liberty". Тут цікавий і доступний метод викладання та компетентні викладачі- професіонали своєї справи.

Подивитися →
Лев Зелений
05 Nov 2020, 18:49,

Цікава програма навчання. Не потрібно витрачати багато часу на домашні завдання.

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 1 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 3 перегладів сторінки школи «LIBERTY» сьогодні