Svit Mov

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
9.25 3 відгуки
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 4-10 человек
  • сертифікат Да
  • Кількість годин 96 аудиторных часов
Філії Svit Mov
Про школу Svit Mov

Наші викладачі мають не тільки спеціальну вищу освіту, а й проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують спеціалізовані семінари по новинках навчальної літератури і методиці роботи з нею. Постійний контроль якості роботи викладачів, зворотний зв'язок зі слухачами і прагнення до розвитку, дозволяє нам забезпечувати наших слухачів якісними і глибокими знаннями іноземних мов.
Нами розроблений і проводиться курс вивчення англійської мови не тільки для повсякденного спілкування, а й спеціалізовані курси, які розробляються нашими співробітниками з урахуванням вимог підприємства - замовника і цільової аудиторії слухачів. Так, наприклад, на замовлення компанії Украерорух нами був розроблений, апробований і впроваджений курс англійської мови для авіадиспетчерів.

Офіційний сайт школи

Андрій
02 Mar 2021, 14:04,

Велике дякую Марченко Вікторії Віталіївні, яка допомогла підготуватися до мовного тесту IELTS! Я навчався трохи більше 9 місяців і за цей час здобув, дійсно, якісні знання, в результаті чого отримав бажані 6.5 бала на екзамені IELTS.

Подивитися →
Матвій
13 Dec 2020, 14:07,

“Світ мов” мені порекомендував знайомий. На курси англійської мови ходив півроку, заняття були дуже цікавими, постійно спілкувалися, працювали з карточками, відео, аудіо. Рекомендую

Подивитися →
Наталия Бойко
27 Sep 2020, 21:18,

Я очень довольна как мама и, несомненно, результат налицо: ребенок с легкостью поступил в специализированную языковую гимназию. Спасибо нашим преподавателям за интересно построенный процесс и за огромное терпение. Наилучшие рекомендации школы Svitmov.ck!

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 1 перегладів сторінки школи «Svit Mov» сьогодні