Worldin

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
7.75 1 відгук
Умови навчання
  • Кількість людей в групі до 12 чел
  • сертифікат Да
  • розмовний клуб Да
Філії Worldin
Про школу Worldin

Бути частиною великого світу - значить впевнено почувати себе в будь-якій його точці. Без знання іноземної мови не обійтися! Точніше, англійської мови, яка відкриє вам будь-які двері, дозволить вільно подорожувати, будувати кар'єру в міжнародних компаніях, створити власний бізнес і просто розвиватися кожен день. Курси англійської мови Worldin в Одесі - це саме та мовна школа, яка зробить англійську мову вашою розмовною.
Школа англійської Worldin використовує комунікативну методику. Це означає, що кожне заняття на 70% зайнято розмовною мовою, тренуванням вимови і розуміння іноземної догани на слух, розширенням словникового запасу. Решту часу приділяється граматиці і читанню - і ці аспекти сприймаються набагато легше саме на тлі розмовної практики.
Головна перевага такої навчальної методики - подолання психологічного і мовного бар'єру. Ви перестанете соромитися і боятися, що неправильно сформулюєте думка. Ви навчитеся "думати англійською" побіжно і без запинки. Крім того, курси англійської мови Worldin:
-використовують автентичні сучасні посібники Оксфордського і Кембриджського університетів
-набирають маленькі групи (близько 4 осіб), щоб спілкування залишалося комфортним і всім вистачало уваги
-подбирають навчальний курс індивідуально для кожного студента після визначення його рівня володіння іноземною мовою і позначення цілей
Школа англійської Worldin приймає учнів з 4 років. Уже в цьому віці можна і потрібно привити малюкові любов до мови. Наступний рівень - з першого класу (6 років) до 8 класу. Старшокласники (9-11 клас) не тільки вдосконалюють знання, а й готуються до ЗНО (ЗНО) та / або вступних іспитів. Рівень освіти Worldin дозволяє вступати в навчальні заклади за кордоном. Але перший крок - це запис на пробне заняття. Ви можете це зробити, і в добрий шлях!

Офіційний сайт школи

Відгуки 1
Залишити відгук можна тільки після реєстрації за допомогою пошти або Facebook Залишити свій відгук
Виталий
13 Jun 2021, 08:26,

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок з допомогою каталогу guidelang.com.ua
  • 5 перегладів сторінки школи «Worldin» сьогодні