Study Academy

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
9.42 3 відгуки
Умови навчання
  • Уроки з носієм мови Да
  • сертифікат Да
  • розмовний клуб Да
Філії Study Academy
Про школу Study Academy

Академія англійської мови з центрами преміум-класу в Києві та Одесі. Ми пропонуємо унікальну методику викладання академічної англійської провідними фахівцями з України, Англії, США і Канади. Учні STUDY Academy можуть вибрати не тільки мовні, а й академічні програми навчання, розроблені на основі 20 років досвіду компанії STUDY.UA в області міжнародної освіти.

Офіційний сайт школи

Відгуки 3
Залишити відгук можна тільки після реєстрації за допомогою пошти або Facebook Залишити свій відгук
Витя
Витя 9.25
11 Dec 2020, 11:31,

Нравится все: удобное место расположения, уютные классы для небольших групп (8 человек), дружественная и позитивная обстановка. Занятия всегда проходят увлекательно и позитивно. Я учусь на Интенсивном курсе уже 2 месяца, за это время начал упорядочиваться полученный ранее "граматический хаос", вспоминаться и расширяться словарный запас, начал стремительно улучшаться "лингвистический слух" и падать "языковой барьер".

Подивитися →
Вика Д.
Вика Д. 10.00
15 Oct 2020, 09:02,

Я очень довольна своими результатами. Мои оценки в школе улучшились, я свободно могу высказать свою мысль и пообщаться с иностранными друзьями. Мой старший брат несколько лет назад уехал учится в Канаду, и теперь при каждом звонке разговаривает со мной только на английском. Я уже начинаю готовиться к экзамену IETS. Когда придет время, возьму себе дополнительный курс по подготовке, с преподавателями Академии уверена, что смогу получить балл, который мне нужен для поступления в вуз за границей.

Подивитися →
Светлана Березок
07 Aug 2020, 17:57,

Я мала позитивний досвід співпраці з компанією Study.ua. 4 роки тому брала участь в програмі WORK AND TRAVEL. Це було найнезабутніше літо в моєму житті! Саме тому сумнівів щодо вибору мовної школи в мене не було. Колектив мовного центру STUDY.UA дуже позитивний, відчувається професіоналізм менеджерів та вчителів. А головне настрій, який там панує! Ти можеш зробити собі чашку чаю або кави і в невимушеній атмосфері вчити англійську.

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок з допомогою каталогу guidelang.com.ua
  • 9 перегладів сторінки школи «Study Academy» сьогодні