Bravo

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
8.00 1 відгук
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 4-8 чел
  • сертифікат Да
  • відновлення уроків При оплате за 3 месяца Вы имеете право «заморозить» свой счет максимум на 2 недели. Оплата переносится на следующий период.
  • Уроки з носієм мови Да
Філії Bravo
Про школу Bravo

Процес навчання в мовному центрі BRAVO
Курси англійської мови в школі проводяться в НЕВЕЛИКИХ ГРУПАХ - до 8 осіб. Це дає можливість приділити максимум уваги кожному студенту. Всі бажаючі також можуть домовитися про приватні уроки. Щоб забезпечити глибокі знання, хороше розуміння, а також правильну, автентичну вимову, з вами будуть займатися НОСІЇ МОВИ. В нашій школі практикується унікальна методика навчання, яка дозволяє зробити кожне заняття захоплюючим і ефективним.
Найнадійніший спосіб вивчити мову - записатися на курси.
Наша школа надає реальну можливість пройти досить швидке вивчення мови. Точні терміни - скільки потрібно буде займатися саме вам - залежать від вихідного рівня знань і мети, для якої потрібна англійська мова. Щоб ви могли оцінити рівень навчання, ми пропонуємо безкоштовне вступне заняття, яке триває від 30 до 90 хвилин. За цей час викладач визначить рівень ваших знань, і ви погодите прийнятну навчальну програму. Надалі заняття тривають 2 академічні години. З урахуванням вашого вільного часу, ми можемо запропонувати повний курс, інтенсивні і індивідуальні програми занять. Основний курс має на увазі комплексне вивчення мови «з нуля» і включає щотижневі заняття протягом 6-24 місяців.
Ви можете звертатися в центр «Bravo» з будь-яким рівнем знання англійської (Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate). Ми обов'язково допоможемо досягти такого рівня розуміння мови, який потрібен вам для роботи або в особистих цілях (Upper-Intermediate, Advanced, Proficiency).
ГАРАНТІЇ! Успіх у вивченні залежить в рівній мірі від зусиль вчителя і учнів. Якщо будете виконувати всі рекомендації викладача, ми гарантуємо, що ви неодмінно досягнете поставленої мети.

Офіційний сайт школи

Відгуки 1
Залишити відгук можна тільки після реєстрації за допомогою пошти або Facebook Залишити свій відгук
Galina B
Galina B 8.00
09 Jun 2021, 03:41,

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок з допомогою каталогу guidelang.com.ua
  • 9 перегладів сторінки школи «Bravo» сьогодні