BeBest!

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
9.13 2 відгуки
Умови навчання
  • розмовний клуб Да
  • Кількість людей в групі до 12
  • Кількість годин Да
  • сертифікат Да
  • Уроки з носієм мови Да
Філії BeBest!
Про школу BeBest!

Школа іноземних мов BeBest - це ваша путівка в радісне спілкування з іноземцями. Немає місця невпевненості в собі і страху помилитися. Професійні викладачі філологи використовують на практиці накопичений досвід і перевірені методи. Всі викладачі нашої школи мають міжнародні сертифікати і успішні стажування в США і Європі. З огляду на потреби учнів, ми розкладаємо по поличках складні граматичні звороти в легкій формі; поповнюємо словниковий запас більш ніж на півтисячі нових слів щомісяця, використовуючи їх в розмовних вправах і спілкуванні; допомагаємо перемогти мовний бар'єр назавжди за допомогою розмовної практики - надихаємо на підкорення нових вершин в кар'єрі та особистому житті; надаємо можливість спілкуватися персонально з носіями мови на заняттях і в розмовних клубах. Ви можете обрати заняття в групі, приватне і навіть корпоративне навчання для всієї Вашої компанії в Одесі, а також заняття по Скайпу, де б ви не знаходилися. З чого почати? - Запрошуємо вас пройти тестування і відвідати пробний урок. Освіта - запорука розвитку! Давайте почнемо займатися вже сьогодні, щоб разом побудувати щасливе завтра!
Англійська, німецька, французька, італійська, іспанська з BeBest - це якісно! Це доступно за ціною! Це результат вже з першого уроку!
Час - вибираєте ви, ми знаходимо викладача і призначаємо урок як зручно вам.
Місце - вибирайте будь-який зручний вам офіс або онлайн формат для навчання.
Ефективність - програма підбирається в залежності від ваших цілей.
Вартість - у нас доступні ціни і можна скористатися гнучкою системою знижок і бонусів.
Ви можете вибрати як російськомовного викладача, так і носія!

Офіційний сайт школи

Відгуки 2
Залишити відгук можна тільки після реєстрації за допомогою пошти або Facebook Залишити свій відгук
Аня Дяченко
14 Dec 2020, 11:02,

Очень понравилась школа с первого урока! Преподаватели хорошие, объясняют доступно и понятно. Объясняют еще раз, если не понятно(и еще, и еще) Хорошо, что дают возможность распечатать книги, не заставляют покупать, так как не все студенты могут себе это позволить. Группы маленькие, за время урока всех спрашивают, каждый участвует в уроке, дают возможность самому исправить ошибки или помагают, если затрудняешься.Классы маленькие, уютные, в это время года очень теплые) Мне очень нравиться, довольна своим выбором!

Подивитися →
Роман Мирзалиев
13 Sep 2020, 14:17,

Курсы просто супер, мне очень понравилось, все просто и понятно. Я уже пол года хожу и много чего нового узнал. Всем рекомендую!!!

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок з допомогою каталогу guidelang.com.ua
  • 3 перегладів сторінки школи «BeBest!» сьогодні