International House

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
8.25 1 відгук
Умови навчання
  • Кількість людей в групі Стандартная группа (5 — 10 чел.) , мини — группа (3 -4 чел.)
  • сертифікат Да
  • розмовний клуб Да
Філії International House
Про школу International House

Основними перевагами Мовної школи International House-Odessa є
міжнародний статус школи. Школа є єдиним в регіоні освітнім центром, чий міжнародний статус підтверджений приналежністю до International House Worldwide Organisation зі штаб-квартирою в Лондоні.
Міжнародний контроль якості викладання. Контроль якості навчання з боку International House Worldwide Organisation здійснюється за допомогою регулярних візитів міжнародних інспекторів концерну.
Міжнародний сертифікат. Сертифікати International House визнаються більш ніж в 40 країнах світу, де працює концерн International House. Даним сертифікатом Мовна школа гарантовано підтверджує ваші знання іноземної мови на певному рівні. Сертифікати International House неодноразово нагоді нашим слухачам при працевлаштуванні на роботу, навчанні в зарубіжному вузі, просуванні по службі, отриманні віз.
Ефективна методика викладання. Сучасний комунікативний метод навчання іноземним мовам визнаний найбільш успішним у всьому світі. Наша основна задача - навчити слухачів спілкуватися іноземною мовою в усній і письмовій формі.
Висококваліфіковані українські та іноземні викладачі. Кваліфікація викладачів шкіл підтверджена численними міжнародними сертифікатами. Конкурсний відбір викладачів здійснюється через рекрутинговий відділ International House Worldwide Organisation. У школі діє система безперервного професійного розвитку. Всі викладачі Школи в обов'язковому порядку беруть участь в регулярних методтренінгах, міжнародних методичних семінарах і конференціях.
Сучасні навчальні матеріали. Багато сучасні навчальні матірали, що стали популярними в Україні, написані викладачами International House (Headway, Cutting Edge, Language to Go і ін). Крім підручників прподавтелі Школи активно використовують на заняттях інтерактивні та комп'ютерні навчальні програми.
Малокомплектні групи. Середня наповнюваність стандартних груп 6-8 чоловік дозволяє на практиці здійснити індивідуальний підхід до кожного студента.

Офіційний сайт школи

Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 10 перегладів сторінки школи «International House » сьогодні