ExtraEducation

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
8.83 3 відгуки
Умови навчання
  • Кількість людей в групі 5-8 человек
  • сертифікат Да
  • розмовний клуб Да
  • Уроки з носієм мови Да
  • Кількість годин 2/3 раза в неделю
Філії ExtraEducation
Про школу ExtraEducation

Центр іноземних мов «ExtraEducation» - компанія, яка почала свою історію в 2009 році.
З 2016-му році центр ExtraEducation став офіційним партнером по навчанню від Cambridge University і отримав права на використання офіційної символіки Cambridge University. Тепер всі наші студенти мають можливість отримати сертифікат офіційного зразка, який підтверджує рівень володіння англійської мови. Також всі наші викладачі проходять спеціальні тренінги від представників Cambridge University Press в Україні, що дає їм повне право готувати студентів до міжнародних іспитів, таких як IELTS, FCE, CEI і т.д. Наш центр використовує навчальні посібники видавництва Cambridge University Press на офіційних правах. Ми пропонуємо програми вивчення англійської, німецької, французької, італійської, іспанської та польської мов. Саме з нами ви можете швидко і ефективно вивчити іноземну мову. У навчанні ми використовуємо комунікативну методику, яка на сьогоднішній день є найрезультативнішою формою вивчення іноземної мови.

Офіційний сайт школи

Ольга Порфімович
09 Mar 2021, 19:48,

Можу сказати точно: протягом цього року по понеділках і середах дофамін в мене виділяється у великій кількості, матеріал засвоюється чудово. І все це помножується на методизм високого рівня.

Подивитися →
Катерина Куленко
09 Mar 2021, 12:50,

Небольшие группы по 5-6 человек. Хорошо, все сидят за одним столом. Преподаватель Юлия очень доброжелательно и понятно объясните новый материал.

Подивитися →
Матерянський Олександр
07 Mar 2021, 10:02,

Особисто мені дуже імпонує молодий колектив викладачів з високими морально-вольовими якостями, амбіціями, рівнем професійних навиків та глибоким бажанням донести необхідний матеріал до цільової аудиторії.

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 2 перегладів сторінки школи «ExtraEducation» сьогодні