European Way School

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
0.00 0 відгуків
Філії European Way School
Про школу European Way School

Школа іноземних мов European Way практикує індивідуальний підхід до кожного студента. Ми проводимо безкоштовне тестування та консультацію, з'ясовуємо Ваші побажання і підбираємо саме ту методику, яка дозволить опанувати іноземну мову в найкоротші терміни і в повній мірі.

Після ознайомлення з побажаннями і цілями студента, підбираємо відповідний матеріал для Вас, розробляємо програму для ефективного вивчення іноземної мови. З Вами буде займатися професійний викладач, який буде максимально враховувати Ваші побажання і вимоги.

НАШ РЕЗУЛЬТАТ - СОТНІ ЛЮДЕЙ, що вільно говорить ІНОЗЕМОЮ МОВОЮ!

Ми зробимо все, щоб Ви відчували себе комфортно і затишно в нашій Школі. Гнучкий графік в European Way School одна з переваг, що відрізняє нас від інших курсів. Також Школа може запропонувати гнучку цінову політику: ми надаємо нашим студентам різноманітні знижки, акції, а також запускаємо бюджетні програми, що дозволить вивчати іноземні мови без шкоди для Ваших фінансів. Місце розташування Школи - зручне, на перетині транспортних шляхів Солом'янської пл., Недалеко від ст.м. Вокзальна. Паралельно проходять вулиця Урицького, Солом'янська, проспект Повітрофлотський. Поруч знаходяться безліч бізнес-центрів, інститутів і університетів, ресторанів і торгових центрів. European Way School надає широкі можливості вивчення іноземної мови. Нижче Ви можете ознайомитися з формами навчання і спеціальними пропозиціями. Зверніть увагу, що групи проходять не тільки по буднях, а й вихідним. Групи вихідного дня: 1 раз в тиждень по 3 години або 2 рази в тиждень по 2 години. Також надана можливість відвідувати інтенсивні курси. Більш детальну інформацію можна отримати, перейшовши поссилке. Зверніть увагу, що до занять в групах також залучаються носії мови. Це чудова можливість підтримувати і вдосконалювати розмовну англійську. Зараз відкриваються розмовні клуби по-німецької та французької мов, які також ведуть носії мови. До того ж постійно проходять записи на інтенсивні курси і в стандартні групи.

ТОМУ ПРЯМО ЗАРАЗ Зателефонувати ПО ТЕЛЕФОНУ І ОТРИМАЙТЕ ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ У ПОДАРУНОК!

Офіційний сайт школи

Безкоштовний пробний урок
  • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
  • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
  • Вже 0 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
  • 4 перегладів сторінки школи «European Way School » сьогодні