Oratorica

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
9.65 5 відгуків
Про Oratorica

Oratorica (Ораторика) - це курси іноземних мов для дорослих і дітей. Ми допомагаємо одеситам заговорити англійською, німецькою, іспанською, італійською та французькою мовами. Наша старша сестра це oratorica.md, якій ось уже 10 років, і понад 100 співробітників продовжують працювати у філіях Кишинева та Бєльці.

Наші філії в Одесі – це дружна сім'я менеджерів та викладачів, це групи студентів, які за час навчання перетворюються на згуртовані команди. Ми переконані, що даруємо одеситам не тільки знання, ми даємо їм найкраще життя: наші студенти отримують стипендії в європейських вишах, складають міжнародні іспити, виконують свою заповітну мрію - заговорити іноземною мовою.

Понад 10 000 студентів у всіх філіях Ораторики пройшли навчання у нас та змінили своє життя. На початку 2020 року Ораторика отримала нагороду від міжнародного сервісу з підбору курсів Guidelang.com.ua нагороду «Курси іноземних мов №1 в Одесі та регіоні».

Ми навчаємо наших студентів за комунікативною методикою – все, що вивчають студенти, відразу ж застосовується у розмовній мові, адже студенти вивчають слова та фрази, які знадобляться їм у реальному житті. Ми є офіційними партнерами всесвітньо відомих видавництв Cambridge (англійські підручники) та Hueber (книги з вивчення німецької мови). Наші студенти мають можливість купувати підручники за собівартістю та користуватися всіма благами сучасного навчання: доступ до програм, аудіо, відео та тренажерів слів та граматики.

Викладачі Ораторики підвищують кваліфікацію, беручи участь у тематичних семінарах та тренінгах, складають іспити і часто самі вивчають додаткову іноземну мову. Тому вони чудово розуміють почуття та труднощі своїх студентів та допомагають максимально комфортно долати мовний бар'єр.

Курси іноземних мов для дітей - це курс, розроблений досвідченими викладачем і методистом, де в основі навчання лежить інтерес дитини, облік її вікових особливостей. У курс англійської для дітей входячи майстер-класи, де діти вчаться спілкуватися на повсякденні теми і сприймають мову не як саму мету, а як засіб спілкування. В курс англійської для підлітків входить розмовний клуб, де підлітки відточують свої розмовні навички та навчаються впевненого спілкування.

Ми можемо ще годинами розповідати про кваліфікацію наших викладачів та досягнення наших студентів, але краще ви переконаєтеся в цьому особисто вже на першому безкоштовному занятті в одному з наших офісів.

Ми пропонуємо своїм студентам:

 • безкоштовне тестування рівня знань
 • безкоштовне перше заняття
 • офлайн та онлайн-навчання
 • групові та індивідуальні заняття
 • ефективне навчання студентів будь-якого віку
 • безкоштовний розмовний клуб
 • найдоступнішу вартість курсів в Україні

“Ораторика” – це саме та школа іноземних мов у місті Одеса, навчатись у якій можна не лише ефективно, але й з комфортом, адже групи складаються максимум із 10 студентів, а формуються залежно від рівня наявної підготовки.

Офіційний сайт школи

oratorica.ua
Безкоштовний пробний урок
 • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
 • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
 • Вже 16 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
 • 13 перегладів сторінки школи «Oratorica» сьогодні