Green Forest Киев

Школа иностранных языков
Бесплатный пробный урок
Онлайн обучение
9.06 4 отзыва
Условия обучения
  • Количество людей в группе до 12
  • Сертификат Да
  • Количество часов 3 зан. / нед. * 1.5 ч.
Филиалы Green Forest Киев
О школе Green Forest Киев
Мечтай на английском с Green Forest!
Green Forest - часть самой большой сети школ английского языка в Украине.
Гибридный подход, тысячи студентов, 14 филиалов, две мощные программы, новейшие методики, сотни дополнительных клубов и спецкурсов.
150 профессиональных преподавателей, прошедших подготовку в Green Forest Teaching Centre by Nadia Diachuk; 

 

 

Официальный сайт школы

Марія Терзалова
11 Jan 2021, 20:14,

Довго вагалася, які курси англійської мови мені вибрати. І жодного разу не пошкодувала, що пішла власне на Green Forest! Беззаперечно це найкраща школа ангійської мови. Методика викладання на найвищому рівні, побудована на тому, що акцент ставиться на спілкуванні: 2 заняття в тиждень виділені для Communication, а 1 заняття на Grammar. Окрім того присутні Speaking Clubs з носіями англійської мови, що є дуже корисним для вдосконалення розуміння мови. Особливу подяку хочу висловити вчителям : Мар‘яні Фіртці і Юлії Мороз.

Посмотреть →
Ксенiя Чернюк
14 Dec 2020, 07:09,

Закінчила рівень starter, продовжую навчання тут же! Дуже задоволена школою, методикою. Мені пощастило як з групою, так і з викладачем. Оля хороший вчитель яка зацікавлена в знаннях студентів, пояснить що не зрозуміло, завжди на зв'язку!!

Посмотреть →
Vlad Radchenko
06 Nov 2020, 17:55,

За період навчання англійської мови я спробував не одні курси. Та наразі можу впевнено сказати, що це найкраща школа в якій мені довелося побувати. За свою відносно не велику ціну студентам дається можливість не тільки ходити 3 рази в тиждень на звичайні заняття, а ще й займатися англійської з native спікерами (в моєму випадку була можливість займатися до 5 разів на тиждень). Також можна відзначити гнучкий графік навчання, який можна змінити за 1 хв в мобільному додатку та приємних вчителів.

Посмотреть →
Дарья Плохотнюк
18 Jun 2020, 15:57,

Очень хорошая школа! Актуальные темы, интерактивные упражнения, квалифицированные преподаватели - это все о Green Forest! Позвала сюда всех своих друзей, благодарны мне по сей день) Советую!

Посмотреть →
Бесплатный пробный урок
  • Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень
  • Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии
  • Уже 0 человек записались на бесплатный урок с помощью платформы guidelang.com.ua
  • 1 просмотры страницы школы «Green Forest Киев» сегодня