Guidelang помогает выбрать
языковые курсы в городе Кропивницкий

7 Школы 11 Преподавателей 18 Отзывов учеников

Как это работает?

1

Найдите подходящий курс для вас

Выберите любой курс из нашего каталога в зависимости от ваших интересов и потребностей, а также месторасположения и стоимости
2

Запишитесь на бесплатный урок

У некоторых курсов есть пробные уроки. Зарегистрируйтесь бесплатно на пробный урок или оставьте заявку, чтобы с вами связались в ближайшее время
3

Наслаждайтесь обучением

Познакомьтесь поближе с выбранной школой или преподавателем и продолжайте обучение в приятной для вас обстановке

Недавние отзывы

Vasile C
Vasile C о Ибис 8.25
27 Jun 2021, 15:27

Посмотреть →
Соня
18 Jun 2021, 10:26

JT English is best school

Посмотреть →
Людмила H.
01 Mar 2021, 21:07

Подобається відвідувати ці курси. Заняття проходять цікаво і невимушено, в групі невелика кількість людей, що дозволяє кожному приділити достатньо уваги. Дуже подобається викладач, вона проводить заняття легко і цікаво, роблячи акцент на спілкуванні. Дякую Step UP за вашу роботу!

Посмотреть →
Стефан
04 Feb 2021, 10:09

Хороший колектив. компетентний. Викладач з почуттям гумору :)

Посмотреть →
Наталія
24 Jan 2021, 22:22

В загальному враження дуже позитивні. Викладач дуже професійно підходить до проведення кожного заняття. Всі заняття проходять в дружній атмосфері. легко долаєш страх висловлювати свою думку англійською. Навіть якщо припускаєшся помилок. Неодмінно буду рекомендувати ці курси друзям та знайомим.

Посмотреть →
Nazar Vasylyshun
08 Jan 2021, 09:04

Дуже сподобалось відвідувати курси step up. Вчителі тут дуже приємні і дуже доступно викладають матеріал. Особливо дякую вчительці Оксані. Вона помогла нам зрозуміти англійську. Після закінчення курси Keep talking ми вже могли спокійно говорити на побутові теми.

Посмотреть →