Oratorica

Школа іноземних мов
Безкоштовний пробний урок
Онлайн навчання
9.65 5 відгуків
Досягнення школи на Guidelang
...

Топ школа г. Одеса

...

3 роки на Guidelang

...

Надійний партнер

...

Високий рейтинг

...

Видача сертифікату

9.65
5 студентів поставили школі хорошу оцінку

Щоб залишити відгук, необхідно зареєструватися на платформі Guidelang

Умови навчання
 • Кількість людей в групі 6-8
 • розмовний клуб Да
 • Уроки з носієм мови Да
 • Кількість годин 42 акад.часа/ курс
 • сертифікат Да
Філії Oratorica
Про школу Oratorica

Oratorica (Ораторика) - це курси іноземних мов для дорослих і дітей. Ми допомагаємо одеситам заговорити англійською, німецькою, іспанською, італійською та французькою мовами. Наша старша сестра це oratorica.md, якій ось уже 10 років, і понад 100 співробітників продовжують працювати у філіях Кишинева та Бєльці.

Наші філії в Одесі – це дружна сім'я менеджерів та викладачів, це групи студентів, які за час навчання перетворюються на згуртовані команди. Ми переконані, що даруємо одеситам не тільки знання, ми даємо їм найкраще життя: наші студенти отримують стипендії в європейських вишах, складають міжнародні іспити, виконують свою заповітну мрію - заговорити іноземною мовою.

Понад 10 000 студентів у всіх філіях Ораторики пройшли навчання у нас та змінили своє життя. На початку 2020 року Ораторика отримала нагороду від міжнародного сервісу з підбору курсів Guidelang.com.ua нагороду «Курси іноземних мов №1 в Одесі та регіоні».

Ми навчаємо наших студентів за комунікативною методикою – все, що вивчають студенти, відразу ж застосовується у розмовній мові, адже студенти вивчають слова та фрази, які знадобляться їм у реальному житті. Ми є офіційними партнерами всесвітньо відомих видавництв Cambridge (англійські підручники) та Hueber (книги з вивчення німецької мови). Наші студенти мають можливість купувати підручники за собівартістю та користуватися всіма благами сучасного навчання: доступ до програм, аудіо, відео та тренажерів слів та граматики.

Викладачі Ораторики підвищують кваліфікацію, беручи участь у тематичних семінарах та тренінгах, складають іспити і часто самі вивчають додаткову іноземну мову. Тому вони чудово розуміють почуття та труднощі своїх студентів та допомагають максимально комфортно долати мовний бар'єр.

Курси іноземних мов для дітей - це курс, розроблений досвідченими викладачем і методистом, де в основі навчання лежить інтерес дитини, облік її вікових особливостей. У курс англійської для дітей входячи майстер-класи, де діти вчаться спілкуватися на повсякденні теми і сприймають мову не як саму мету, а як засіб спілкування. В курс англійської для підлітків входить розмовний клуб, де підлітки відточують свої розмовні навички та навчаються впевненого спілкування.

Ми можемо ще годинами розповідати про кваліфікацію наших викладачів та досягнення наших студентів, але краще ви переконаєтеся в цьому особисто вже на першому безкоштовному занятті в одному з наших офісів.

Ми пропонуємо своїм студентам:

 • безкоштовне тестування рівня знань
 • безкоштовне перше заняття
 • офлайн та онлайн-навчання
 • групові та індивідуальні заняття
 • ефективне навчання студентів будь-якого віку
 • безкоштовний розмовний клуб
 • найдоступнішу вартість курсів в Україні

“Ораторика” – це саме та школа іноземних мов у місті Одеса, навчатись у якій можна не лише ефективно, але й з комфортом, адже групи складаються максимум із 10 студентів, а формуються залежно від рівня наявної підготовки.

Офіційний сайт школи

Юля Жадан
Юля Жадан Був на уроці 9.75
07 Jul 2021, 12:05,

I used to teach at Oratorica. That was one of the best places I've worked in!

Подивитися →
Tatiana
Tatiana Був на уроці 9.50
06 Jan 2021, 18:09,

Очень довольна курсом немецкого, продолжаю учиться! Рекомендую

Подивитися →
Denis Bujnița
Denis Bujnița Був на уроці 9.00
26 Aug 2020, 16:17,

Классное место, где можно с удовольствием изучать языки. Интересные развлечения в летнем лагере дополняют основной курс английского языка. Огромное спасибо преподавателю Ираде за ее умения заинтересовать предметом и внимание к каждому ученику.

Подивитися →
Oleg Nastas
Oleg Nastas Був на уроці 10.00
30 Apr 2020, 14:27,

Очень доволен обучением. Сейчас живу в Лондоне и понимаю, насколько правильно меня обучали. Я начал говорить и не бояться, и быстро нахожу в голове нужные слова

Подивитися →
Каролина Джамаль
Каролина Джамаль Був на уроці 10.00
08 Jul 2019, 10:04,

Чудесные преподаватели, невероятное качество знаний, даже если у вас в голове пустыня, все объяснят и помогут освоить язык. Те, кто пишут плохие отзывы, обиженные жизнью❤️ Отдельное спасибо лучшему преподавателю Ираде☺️

Подивитися →
Безкоштовний пробний урок
 • Проведіть безкоштовно тестування та визначте свій рівень
 • Познайомтесь з викладачем на повноцінному занятті
 • Вже 16 записалися на безкоштовний урок за допомогою платформи guidelang.com.ua
 • 30 перегладів сторінки школи «Oratorica» сьогодні